جاوا اسکریپت در مرورگر شما غیرفعال است یا پشتیبانی نمی شود.
شرکت پرسفید استند تبلیغاتی اصفهان
شرکت پرسفید استند تبلیغاتی اصفهان

استند تبلیغاتی اصفهان

استفاده از استندهای تبلیغاتی دارای مزایای خاص خود است. کم بودن هزینه اجاره و اجرای تبلیغات، تنوع و گستردگی در کل سطح شهر و در معرض دید مخاطبین بودن به دلیل استقرار روی سطح زمین جزء مزایای اصلی این نوع از تبلیغات است. کل استند تبلیغاتی اصفهان به چهار مدل متفاوت تقسیم می‌گردد.

  • استند های تبلیغاتی پایه بتنی
  • استند های تبلیغاتی رول آپ
  • استند های تبلیغاتی ساعت گرد
  • استند های تبلیغاتی سولار چهار وجهی

انواع استندهای تبلغاتی

پرِسفید؛ مجری تخصصی تبلیغات استند در اصفهان


استند تبلیغاتی پایه سیمانی در اصفهان

استند تبلیغاتی پایه سیمانی یکی از پرطرفدارترین نوع استندهای تبلیغاتی شهر اصفهان محسوب می‌شوند که علاوه بر پراکندگی در سراسر شهر اصفهان دارای جانمایی و عمق دید میدانی مناسبی می باشند. این نوع سازه نسبت به سایر سازه‌های هم رده خود به‌دلیل جانمایی بهتر دارای طرفداران بیشتری است. ابعاد این سازه تبلیغاتی 200 سانتیمتر در 90 سانتیمتر و هزینه ماهیانه به ازای هر دو وجه تابلوحدود 15 الی 16 میلیون تومان می‌باشد.

استند تبلیغاتی اصفهان ، استند اصفهان رول آپ
استند تبلیغاتی اصفهان ، استند اصفهان رول آپ

استند تبلیغاتی رول آپ در اصفهان

رول آپ‌ها، نوعی از سازه‌های تبلیغاتی در اصفهان محسوب می‌گردند و در سال‌های اخیر در قسمت‌های مختلف شهر جای‌گذاری شده‌اند. این استندهای تبلیغاتی به‌صورت افقی دورانی تبلیغات مدنظر را به مخاطبین نمایش می‌دهد و به دلیل تحرک می‌تواند برای مخاطبین جلب‌توجه نمایید. میزان هزینه تبلیغات در اصفهان در این رسانه به‌صورت میانگین برای هر ماه تقریباً 13 الی 15 میلیون تومان است و در رده استندهای شهری هم سطح خود قرار دارد.

استند تبلیغاتی سولار در اصفهان

تابلوهای سولار نوع دیگری از رسانه‌های تبلیغاتی شهر اصفهان به شمار می‌روند که در موقعیت‌های جغرافیایی متفاوتی از سایر رسانه‌ها قرار دارد ابعاد هر وجه تابلو تبلیغاتی 100 در 200 سانتیمتر است. از نظر هزینه به‌ازای هر ماه 13 الی 15 میلیون تومان محاسبه می‌گردد. از نظر پراکنده این تابلوها در اکثر نقاط شهر اصفهان جاگذاری شده‌اند

استند تبلیغاتی اصفهان ، استند اصفهان سولار
استند تبلیغاتی اصفهان ، استند اصفهان ساعت‌گرد

استند تبلیغاتی ساعت گرد اصفهان

این دسته از استندهای تبلیغاتی که بر در معابر اصلی و چهارراه‌های اصلی شهر قرار دارند و به صورتی دورانی در حال چرخش هستند و به همین دلیل می‌توانند جلب‌توجه نمایند. هزینه هر وجه استندهای ساعت‌گرد در اصفهان تقریباً 20 میلیون تومان است. ابعادی که در اختیار برند قرار داده می‌شود، تقریباً 150 سانتیمتر در 150 سانتیمتر خواهد بود.

لیست کامل استندهای تبلیغاتی اصفهان به همراه هزینه تبلیغات محیطی در اصفهان

تخفیفات ویژه به ازای افزایش تعداد و مدت اجاره استندها در هر قرارداد بصورت جداگانه محاسبه می گردد.

تاریخ بروزرسانی : 1402/05/30
هزینه استند تبلیغاتی
هزینه استند تبلیغاتی

هزینه استند تبلیغاتی

یکی از رسانه‌های تبلیغات محیطی در اصفهان و جهان استفاده از استندهای پرتابل تبلیغاتی است که به دلیل سهولت در جابه‌جایی و اشغالی فضای کم در مبلمان شهری باعث شده هم از طرف مدیران شهری و هم از طرف مخاطبین و برندها موردتوجه قرار گیرد. هزینه کل استند تبلیغاتی اصفهان به‌صورت میانگین در چهار مدل پایه سیمانی، رول آپ، سولار، و ساعت‌گرد به‌صورت تقریبی مابین 15 الی 16 میلیون تومان به‌ازای هر ماه است.

بیشتر بدانید
هزینه استند تبلیغاتی

تبلیغات شهری در اصفهان

بیلبورد تبلیغاتی/ تابلوهای تبلیغاتی

تبلیغات شهری اصفهان به‌مانند خیلی دیگر از شهرهای ایران دارای بخش‌های متفاوت بسیاری است که هرکدام دارای مزایا و معایب خاص خود است. با درنظرگرفتن پارامترهای متفاوت می‌توان بهترین مسیر را در انتخاب تبلیغات محیطی در اصفهان انتخاب نمود. مناطق تبلیغات محیطی در اصفهان، هزینه تابلوهای تبلیغاتی، مخاطبین و محصول یا خدمات موردنظر موارد کلی است که می‌تواند در انتخاب مسیر تبلیغات کمک بسیاری کند. شرکت تبلیغاتی پرسفید با اشراف کامل بر شهر اصفهان و آماده ارائه خدمات در این حوزه به برندها و مجموعه‌های تجاری می‌باشد.

01

مشاوره تبلیغاتی در اصفهان

همانند تمامی مشاغل؛ جهت کسب نتایج خوب در هر فعالیت تجاری انتخاب روش مناسب؛ نیاز به تخصص خاص خود را دارد. مجموعه‌ای که با هزینه‌های بسیار زیاد اقدام به تولید یا ارائه خدمات در حرفه خود را انجام می‌دهد نیاز مبرم به معرفی این فعالیت‌ها به نحوی درست را دارد زیرا نتیجه نهایی در هر بیزینس تجاری فروش خواهد بود بنابراین یکی از مهم‌ترین موارد جهت تبلیغات در شهر اصفهان انتخاب مشاوره قوی در حوزهٔ تبلیغاتی در شهر اصفهان است. شرکت تبلیغاتی پرسفید با نزدیک بر 20 سال فعالیت مستمر در حوزه تبلیغات و آشنایی کامل بر تمامی فضاهای تبلیغاتی استان آماده ارائه مشاوره در این حوزه به مدیران برندهای محترم است.

02

اجاره فضاهای تبلیغاتی در اصفهان

انتخاب و رزرو تابلوهای تبلیغاتی، اتوبوس‌های تبلیغاتی یا استندهای شهری یکی از مواردی است که مدیران برند همیشه در انتخاب آن سردرگم بوده‌اند و گاهی در انتخاب جایگاه مناسب تردید دارند. مطمئناً انتخاب از بین گزینه‌های زیاد ملزم به‌وقت زیاد، تخصص و اشراف کامل به شهر موردنظر را دارد. پرسفید سعی بر این دارد تا با ارائه اطلاعات جامع و منظم و همچنین مشاوره‌های کارشناسی شده تا جای ممکن مسیر را برای انتخاب بهتر در اختیار مدیران برندهای کشور جهت تبلیغات در شهر اصفهان قرار دهند.

03

طراحی و اجرای تبلیغات در اصفهان

استفاده بهینه از فضای تبلیغاتی و طراحی هوشمندانه این موضوع نقش بسیار مهم‌تری در انتقال پیام برند برای مخاطبین خود دارد. باید به این موضوع توجه داشت که مدت‌زمان دیده‌شدن یک بیلبورد تبلیغاتی 3 ثانیه است؛ پس طراحی باید به‌گونه‌ای باشد که در کمتر از 3 ثانیه پیام به مخاطب انتقال داده شود. چه‌بسا بندهایی که با صرف هزینه‌های هنگفت جهت اجاره فضا به طراحی حرفه‌ای برای اجرا توجه نمی‌کنند و در نهایت نتیجه مطلوب نیز از اجرای کمپین تبلیغاتی خود نمی‌برند.

04

ارزیابی اثربخشی تبلیغات در اصفهان

آخر در هر کمپین تبلیغاتی، اثربخشی تبلیغات (Measure) را مورد بررسی قرار می‌دهد و مشخص می‌شود که آیا تبلیغاتی که در این کمپین صورت پذیرفته مخاطبین خود (Mission) را تحت پوشش قرار داده است؟ پیام (Message) به‌درستی منتقل شده؟ هزینه‌ها (Money) طبق جدول‌های از پیش تعیین شده بوده است و رسانه‌ای (Media) که جهت این امر مورداستفاده قرار داده شده، نتیجه مطلوب را به همراه داشته است یا خیر. پس اتمام کمپین تبلیغاتی این آمار و ارقام توسط تیم پرسفید جمع‌آوری و در اختیار مدیران قرار داده می‌شود تا نتایج حاصل تجربه بسیار ارزشمندتری را جهت رشد آینده برند داشته باشد.

مشاوره تبلیغاتی جهت تبلیغات در اصفهان را فراموش نکنید!

مشاور و مجری تابلوهای تبلیغاتی در اصفهان

درخواست مشاوره تبلیغات
مشتریان آژانس تبلیغاتی پرسفید +4630
برخی از مشتریان که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم

21 سال خدمت به بیش از 4600 برند و مجموعه تجاری

فرم سفارش استندهای تبلیغاتی شهر اصفهان

لطفا جهت سفارش و یا دریافت اطلاعات تکمیلی فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

=