جاوا اسکریپت در مرورگر شما غیرفعال است یا پشتیبانی نمی شود.

درباره ما

آژانس تبلیغاتی پرسفید

پرسفید یک آژانس تبلیغاتی در ایران است که طی 21 سال گذشته، درنتیجه فرایندی ارگانیک به یک آژانس فول سرویس با رویکرد راه‌حل گرا و اجرایی تبدیل شده است. در حال حاضر، این آژانس تبلیغاتی به طیف وسیعی از مشتریان خدمات کیفی متفاوتی ارائه می‌دهد. به‌عنوان یک آژانس تبلیغاتی خلاق، باتکیه‌بر خلاقیت که جوهر کار ماست، باور داریم که می‌توانیم به‌وسیله دانش حرفه‌ای روزآمد، پژوهش مدار و بومی شده اعضاء تیم خود، چشم‌انداز خود را در ارتباط با معرفی هرچه بهتر برندها تحقق بخشیم. همچنین از آنجاکه رشد ما، به طور مستقیم به رشد مشتریان ما بستگی دارد، ما به‌نوعی از همکاری اعتقاد داریم که گونه‌ای شراکت راهبردی بلندمدت است و نه صرفاً ارائه خدمات کوتاه‌مدت. این امر به گواه سوابق مستند و حدود 4600 مشتری در به‌دست‌آوردن این امر با مدیران آژانس همگام بوده‌اند، محقق گردیده است.

تیم اجرایی پرسفید

باتوجه‌به اهم موضوع تبلیغات در مبحث کسب‌وکار؛ مجموعه‌های تجاری، تولیدی و خدماتی توجه به‌خصوصی به این مقوله داشته و با توجه‌ به حجم انبوه تولیدات تبلیغاتی میل به ایجاد محصولات متفاوت و خلاق در این زمینه بیشتر حائز اهمیت خواهد بود. تیم پر سفید متشکل از جوانی‌های است که دوران نوجوانی و جوانی خود را در هرکدام از زمینه‌های تخصصی خود سپری کرده‌اند تا اکنون در اوج جوانی پختگی کاری داشته باشند و هیچگاه این موضوع باعث نشده که از کسب و بکار گیری اطلاعات روز دنیا جا بمانند. امید است همواره بتوانیم خدمات خود را در بالاترین سطح به هم‌وطنان عزیز ارائه دهیم.
 

طراحی گرافیک و تبلیغات:

 1. مشاور و مجری تبلیغات محیطی در استان اصفهان
 2. مجری تخصصی تبلیغات روی بدنه اتوبوس در کل کشور
 3. مشاوره و تدوین انواع برند بوک و کمپین‌های تبلیغاتی
 4. طراحی انواع لوگوتایپ و نشانه‌های تصویری
 5. طراحی صنعتی و گرافیک بسته‌بندی انواع محصولات و کالاها
 6. طراحی انواع اسناد کاغذی (پوستر، بروشور، کاتالوگ، فولدر، سربرگ، پاکت نامه، کارت ویزیت، کارت‌پستال، برچسب سی دی و…) به همراه چاپ (ملخی، افست هم‌زمان (100*70) ، سیلک اسکرین) و خدمات پس از چاپ شامل (قالب، انواع سلفون، لمینت، یووی موضعی، منگنه، صحافی، طلاکوب و …)
 7. طراحی و چاپ انواع پروژه‌های فضای باز و لارج فرمت شامل (بنر، فلکس، ونیل)
 8. طراحی و پیاده‌سازی انواع تابلوهای تبلیغاتی(تابلو فلکس، چلی نیوم، بیلبوردهای بین‌شهری، انواع بیلبوردهای متحرک درون‌شهری و تابلوهای فضای بسته، تابلوهای LED(Multi Color))
 9. طراحی و پیاده‌سازی نماد‌ها و عناصر در فضای باز (مجسمه‌ها، المان‌های گرافیکی و …)
 10. طراحی و چاپ کتاب، مجله، گاهنامه و …
 11. طراحی و پیاده‌سازی غرفه‌های نمایشگاهی و انواع تجهیزات نمایشگاهی
 12. طراحی و چاپ اختصاصی تقویم رومیزی و انواع هدایای تبلیغاتی (ساعت، ساک دستی، سررسید و …)
 13. طراحی اختصاصی و پشتیبانی انواع صفحات وب و فروشگاه اینترنتی
 14. ارسال پیامک انبوه بر اساس گروه‌بندی‌های مختلف

فیلم و مستند

 1. تصویرسازی و انیمیشن
 2. تصویربرداری، صدابرداری
 3. تدوین و مونتاژ انواع فیلم‌های مستند، توصیفی، تبلیغاتی و کلیپ‌های کوتاه
 4. ساخت و مونتاژ انواع تیزر‌های تبلیغاتی


برگزاری جشنواره و همایش‌ها

 1. تبلیغات و اطلاع‌رسانی همگانی
 2. قاری، مجری، صدابردار، تصویربردار، عکاس، گروه سرود، و گل‌آرایی
 3. طراحی و تولید انواع تندیس و لوح سپاس

 در صورت تمایل به همکاری و یا ارائه مشاوره، درخواست خود را از طریق تماس با ما با تیم آژانس تبلیغاتی پرسفید در ارتباط باشید.


مشتریان آژانس تبلیغاتی پرسفید +4630
برخی از مشتریان که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم

21 سال خدمت به بیش از 4600 برند و مجموعه تجاری

مطالب آموزشی
تبلیغات اتوبوسی در سطح شهر

اهمیت تبلیغات اتوبوسی در سطح شهر

در این مقاله قصد داریم در مورد مهم ترین ویژگی و اهمیت تبلیغات اتوبوسی صحبت کنیم پس همراه ما باشید: رسانه های محیطی مختلف می توانند در مقاطع زمانی یا محصول و خدمات متفاوت و با توجه به جایگاه بازار کسب و کارها متفاوت باشند. در سال های اخیر شاهد این بوده ایم که تبلیغات […]

نکات مهم بسته بندی و طراحی بسته بندی محصولات

نکات مهم بسته بندی

بسته بندی یکی از زیر مجموعه‌های بازاریابی است که در ایران معنا و مفهوم کالا و بسته بندی و بازاریابی به خوبی جا نیفتاده است . کمتر پدیده ای ارتباطی مانند بسته بندی ، دو ویژگی جاذبه‌ی فردی و اجتماعی را توأمان با خود دارد و از این نقطه نظر ، صنایع بسته بندی در هر کشوری ، نمایندۀ رشد ساختارهای بازاری و تولید آن می‌باشد .

مزایا و معایب تبلیغات محیطی

مزایا و معایب در استفاده از تبلیغات محیطی

وقتی به تبلیغات محیطی فکر می‌کنید اولین چیزی که به ذهن شما می‌رسد، چیست؟ برای اکثر مردم، تصویری از یک تابلوی تبلیغاتی بزرگ در امتداد بزرگراه یا یک ساختمان تجاری در شهر به ذهن می‌رسد. اما تبلیغات محیطی در واقع بسیار فراتر از این بیلبوردهای بزرگ و رنگارنگ است. ایستگاه‌های اتوبوس، دستگیره‌های اتوبوس، بدنه اتوبوس‌ها، […]

سایر مقالات