جاوا اسکریپت در مرورگر شما غیرفعال است یا پشتیبانی نمی شود.
شبکه اجتماعی اینستاگرام و لوگو اینستاگرام
شبکه اجتماعی اینستاگرام و ادمین تینستاگرام

مدیریت شبکه اجتماعی اینستاگرام

شبکه‌های اجتماعی پدیده نوظهور با عمر تقریبی یک دهه در جهان با رشد تکنولوژی به‌سرعت جایگاه خود را به رتبه‌های اول در حوزه اطلاع‌رسانی و تبلیغات تبدیل نمود زیرا در این رسانه مزایایی همچون انتشار سریع و گستره، عدم وجود مرزهای جغرافیای عدم محدود در فضا و زمان و... وجود دارد که باعث جذابیت برای مخاطبین در این حوزه شده است. استفاده بیش از اندازه مخاطبین از تلفن همراه و سوق پیداکردن تجارت و کسب‌وکارها به سمت بر خط بودن یکی دیگر از دلایل علاقه مخاطبین به این حوزه است.

تولید محتوی و مدیریت شبکه اجتماعی اینستاگرام

پرِسفید؛ مجری تخصصی شبکه اجتماعی اینستاگرام


عدم محدودیت جغرافیایی

بر خلاف برخی رسانه‌ها که فقط در یک محدوده جغرافیای و یا یک قشر خاص قابل انتقال هستند. شبکه اجتماعی اینستاگرام به‌راحتی در تمامی جهان قابل‌انتشار است. برای دسترسی به این پلتفرم تنها لازم به داشتن گوشی هوشمند و دسترسی به اینترنت است.

شبکه اجتماعی اینستاگرام و عدم محدودیت جغرافیایی
شبکه اجتماعی اینستاگرام و قابلیت انتشار ویروسی

قابلیت انتشار ویروسی

در بسیاری از انواع تبلیغات برند باید برای معرفی خود به تک‌تک مخاطبین هزینه‌ای را پرداخت نماید. این در صورتی است که در شبکه اجتماعی بسیاری از پیام‌های به‌صورت ویروسی و خودجوش توسط کاربران انتشار داده می‌شود و برند بدون پرداخت هزینه در حال معرفی به مخاطبین است.

صرفه‌جویی در هزینه تبلیغات

به‌صورت کلی فعالیت در شبکه‌های اجتماعی جزء ارزان‌ترین روش‌های تبلیغاتی بشمار می‌رود. برای فعالیت در این حوزه نیاز به‌صرف هزینه‌های زیاد برای برندها نمی‌باشد. همچنین از لحاظ سخت‌افزار و نیروی انسانی نیز صرفه اقتصادی بالایی دارد.

شبکه اجتماعی اینستاگرام و صرفه جویی در هزینه تبلیغات
شبکه اجتماعی اینستاگرام و جذابیت ارائه محتوای اینستاگرام

جذابیت در ارائه

بسیاری از رسانه‌ها یا به‌صورت متن یا تصویر ثابت یا ویدئو به مخاطبین ارائه می‌شوند. این در صورتی است که شبکه‌های اجتماعی شامل تمامی موارد به‌صورت متنوع است. ترکیب این موارد باعث می‌شود مخاطب علاقه بیشتری به دنبال‌کردن پیام‌ها شود.

تحقیقات بازاریابی

تحقیقات بازار، بازدهی تبلیغات و برنامه‌ریزی بر اساس آمار به‌دست‌آمده از شبکه اجتماعی اینستاگرام بسیار سریع‌تر، راحت‌تر و دقیق‌تر از سایر متریال تبلیغاتی است. به‌راحتی می‌توان از اپلیکیشن گزارش‌های کامل دریافت کرد و جهت برنامه‌ریزی‌های دقیق‌تر برای آینده از آن استفاده نمود.

مزایای تبلیغات اتوبوس یا تبلیغات بر روی بدنه اتوبوس مخاطبین بیشتر در اصفهان
تلفن تبلیغات بیلبورد تلفن تبلیغات بیلبورد

پکیج‌های پیشنهادی پرسفید

جهت تولید محتوی و مدیریت شبکه اجتماعی اینستاگرام

مشتریان آژانس تبلیغاتی پرسفید +4630
برخی از مشتریان که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم

21 سال خدمت به بیش از 4600 برند و مجموعه تجاری

فرم سفارش مدیریت شبکه های اجتماعی

لطفا جهت سفارش و یا دریافت اطلاعات تکمیلی فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

=