جاوا اسکریپت در مرورگر شما غیرفعال است یا پشتیبانی نمی شود.
شرکت پرسید تبلیغات اتوبوس

مجری
تبلیغات اتوبوس
در اصفهان

چرا تبلیغات روی بدنه اتوبوس ؟

پرِسفید؛ مجری تخصصی تبلیغات روی بدنه اتوبوس


صرفه اقتصادی

بی شک تبلیغات محیطی مخصوصا تبلیغات اتوبوس ، یکی از اصلی‌ترین روش‌های فروش به شمار می‌رود. حال‌آنکه هزینه تبلیغات در برخی از شاخه‌های تبلیغات محیطی بسیار سنگین بوده و فقط برخی از برند‌های مطرح قادر به پرداخت هزینه‌های آن هستند و این در صورتی است که هزینه مربوط به اجاره یک اتوبوس به‌مراتب کمتر از سایر گزینه‌های هم رده خود است. برای مثال در مقایسه با بیلبوردهای تبلیغاتی یک‌سوم هزینه را برای مشتریان خود در برخواهد داشت.

مزایا تبلیغات اتوبوس صرفه اقتصادی
مزایا تبلیغات اتوبوس فضای تبلیغاتی بیشتر در اصفهان

فضای تبلیغاتی بیشتر

به طبع هرآنچه سایز یک تبلیغ بزرگ‌تر باشد، مخاطبین بیشتری را تحت‌تأثیر خواهد گذاشت. فضای مفید در هر اتوبوس میانگین 65-75 مترمربع خواهد بود و این با مقایسه با سایر فضاها کاملاً متفاوت است برای مثال استند‌های شهری 2 مترمربع؛ لمپوست 3 مترمربع، استرابورد و استند‌های بادبانی 6 مترمربع؛ بیلبورد‌های کوچک 20-15 مترمربع و بیلبورد‌های شهری بزرگ تا 35 مترمربع خواهد بود.

مخاطبین بیشتر

اتوبوس در طی مسیر خود افراد متفاوتی را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد. از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب یک شهر زیرپوشش خطوط اتوبوس شهری قرارداد. این موضوع باعث گردیده هر روز مخاطبین متفاوتی در بازار هدف تبلیغات اتوبوس قرار گیرند. زیرا طی تحقیقات؛ تبلیغاتی که فقط در یک نقطه متمرکز شده باشند به‌مرورزمان مخاطبین تکراری خواهند داشت و مخاطبین آن افرادی خواهند بود که مسیر روزمره خود را طی می‌کنند و نه مخاطبین جدید.

مزایا تبلیغات اتوبوس مخاطبین بیشتر در اصفهان
مزایای تبلیغات اتوبوس یا تبلیغات بر روی بدنه اتوبوس مخاطبین بیشتر در اصفهان

جذابیت بیشتر

تبلیغات اتوبوس به‌خاطر تحرکی که در شهر دارند، باعث جلب‌توجه بیشتری خواهند شد و مخاطبین از مشاهده اشکال و تصاویر متحرک در شهر لذت بیشتری خواهند برد. همچنین اتوبوس فضای بهتری را جهت ایجـاد خلاقیت در اختیار طراحــان قرار می‌دهند و این باعث می‌شود پیام تبلیغاتی در ذهن بینندگان ماندگار‌تر و تأثیرگذارتر باشد و نهایتاً به فروش بیشتری منجر شود.

تعرفه قیمت تبلیغات روی بدنه اتوبوس

جهت استعلام قیمت از طریق شماره زیر با ما در ارتباط باشید.

درخواست تبلیغات اتوبوس
مشتریان آژانس تبلیغاتی پرسفید +4630
برخی از مشتریان که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم

21 سال خدمت به بیش از 4600 برند و مجموعه تجاری

فرم سفارش تبلیغات اتوبوس

لطفا جهت سفارش و یا دریافت اطلاعات تکمیلی فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

=