portfolio بسته بندی فست فود - طراحی ، چاپ و بسته بندی فست فود در آژانس تبلیغاتی پرسفید

نمونه طراحی بسته بندی جعبه مقوایی سون فود

نمونه طراحی بسته بندی جعبه مقوایی سون فود

طراحی بسته بندی جعبه مقوایی فست فود

طراحی و چاپ جعبه و بسته بندی فست فود از پرطرفدارترین و زیباترین بسته بندی های امروزی است. بسته بندی فست‌فود تاثیر بسزایی در فروش آن محصول دارد. هر چه چاپ طراحی بسته بندی جعبه حرفه‌ای‌تر و خلاقانه‌تر باید بیشتر جلب توجه می‌کند و این امر باعث بالا رفتن فروش یک محصول می‌شود بنابراین امروزه بسته‌بندی یکی از عوامل مهم فروش محصول است.

در این صفحه بخشی از نمونه طراحی بسته بندی فست فود پرفروش و طرفدار شبکه چاپ جمع آوری شده بخش کوچکی از تولیدات این مجموعه و نمونه کارهای ما است. جهت مشاهده نمونه‌کارهای بیشتر به صفحه طراحی بسته بندی مراجعه کنید. براس سفارش طراحی بسته بندی جعبه با مجموعه ما در تماس باشید.


مشتریان آژانس تبلیغاتی پرسفید +4630
برخی از مشتریان که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم

21 سال خدمت به بیش از 4600 برند و مجموعه تجاری

مطالب آموزشی
تبلیغات اتوبوسی در سطح شهر

اهمیت تبلیغات اتوبوسی در سطح شهر

در این مقاله قصد داریم در مورد مهم ترین ویژگی و اهمیت تبلیغات اتوبوسی صحبت کنیم پس همراه ما باشید: رسانه های محیطی مختلف می توانند در مقاطع زمانی یا محصول و خدمات متفاوت و با توجه به جایگاه بازار کسب و کارها متفاوت باشند. در سال های اخیر شاهد این بوده ایم که تبلیغات […]

نکات مهم بسته بندی و طراحی بسته بندی محصولات

نکات مهم بسته بندی

بسته بندی یکی از زیر مجموعه‌های بازاریابی است که در ایران معنا و مفهوم کالا و بسته بندی و بازاریابی به خوبی جا نیفتاده است . کمتر پدیده ای ارتباطی مانند بسته بندی ، دو ویژگی جاذبه‌ی فردی و اجتماعی را توأمان با خود دارد و از این نقطه نظر ، صنایع بسته بندی در هر کشوری ، نمایندۀ رشد ساختارهای بازاری و تولید آن می‌باشد .

مزایا و معایب تبلیغات محیطی

مزایا و معایب در استفاده از تبلیغات محیطی

وقتی به تبلیغات محیطی فکر می‌کنید اولین چیزی که به ذهن شما می‌رسد، چیست؟ برای اکثر مردم، تصویری از یک تابلوی تبلیغاتی بزرگ در امتداد بزرگراه یا یک ساختمان تجاری در شهر به ذهن می‌رسد. اما تبلیغات محیطی در واقع بسیار فراتر از این بیلبوردهای بزرگ و رنگارنگ است. ایستگاه‌های اتوبوس، دستگیره‌های اتوبوس، بدنه اتوبوس‌ها، […]

سایر مقالات